Kancelaria Wawrzynowicz & Wspólnicy Partnerem Wspierającym „Prawo z Energią”

Z przyjemnością informujemy, iż do Partnerów wydarzenia dołączyła Kancelaria W&W jako Partner Wspierający.

W_2

Kancelaria Wawrzynowicz & Wspólnicy jest jedną z wiodących polskich kancelarii zajmujących się doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorców działających w regulowanych sektorach gospodarki. Kancelaria koncentruje się na doradztwie prawnym oraz gospodarczym w sektorze gazownictwa, elektroenergetyki, ciepłownictwa, a także energetyki odnawialnej i telekomunikacji. Dynamiczny zespół kilkunastu prawników, dysponujących wieloletnim doświadczeniem branżowym zapewnia wysokospecjalistyczną obsługę w zakresie spraw regulacyjnych w gazownictwie i energetyce, prawa zamówień publicznych oraz infrastrukturalnych procesów inwestycyjnych. Istotnym przedmiotem działalności Kancelarii jest także prawo ochrony konkurencji.

Klientami Kancelarii są podmioty działające na rynku energetycznym, gazowym i telekomunikacyjnym. Zespół prawników tworzący kancelarię Wawrzynowicz & Wspólnicy jest od wielu lat zaangażowany w świadczenie pomocy prawnej na rzecz największych polskich grup energetycznych, świadcząc m.in. obsługę prawną związaną z różnorodnymi aspektami otoczenia regulacyjnego gazownictwa.

Prawnicy kancelarii Wawrzynowicz & Wspólnicy uczestniczą w kształtowaniu przepisów otoczenia prawnego swoich klientów, wspierając często w tym zakresie organizacje branżowe.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii: http://wawrzynowicz.eu/pl/